Nalezeno 7 výsledků hledání
- 15 kvě 2022 11:22
- Přejdi na fórum
- Přejdi na vlákno
Re: Oscam M7 - OScam private build for irdeto Dynamic Camkey (Layer 2b)
Nevidím emm. Emm global musí prísť, inak tma. Tiež je možné, že máš blbo čítačku. Správna definícia je v tomto vlákne. Neviem, ako si to spravil, že píše timeout, lebo timeout po 10 ms je strašne málo.
- 24 kvě 2022 12:12
- Přejdi na fórum
- Přejdi na vlákno
Re: Oscam M7 - OScam private build for irdeto Dynamic Camkey (Layer 2b)
Pre praktické použitie 11523 nevie reštartnúť čítačku a nevie dve l2b karty naraz. Bežalo mi to rok bez problémov. 11704 dokáže reštart karty, to je super a kto využije vie to aj 2 karty naraz.
K 11711 neviem ako by som fíčurky navyše využil.
K 11711 neviem ako by som fíčurky navyše využil.
- 13 bře 2024 19:10
- Přejdi na fórum
- Přejdi na vlákno
Re: Skylink OScam M7 for irdeto Dynamic Camkey (Layer 2b)
Potvrdzujem, ide to s ním, balíkom Kombi+ a pridaním
Mne našťastie nevadí, že nevie dve čítačky a po každej zmene v konfigu ho treba reštartovať.
Kód: Vybrat vše
disablecrccws = 1- 17 kvě 2025 08:00
- Přejdi na fórum
- Přejdi na vlákno
Re: Archiv CZSK - Diskusia / Discussion
Ono staci v nastaveniach povolit zobrazenie "nepodporovanych doplnkov " .
A vypnut mazanie pri "aktualizacii doplnkov". Autor nemusi nic upravovat.
Pri novej instalacii upozornil vyssie na zalohovanie a rucne doinstalovanie.
A vypnut mazanie pri "aktualizacii doplnkov". Autor nemusi nic upravovat.
Pri novej instalacii upozornil vyssie na zalohovanie a rucne doinstalovanie.
- 20 led 2026 20:16
- Přejdi na fórum
- Přejdi na vlákno
Re: GigaBlue UHD QUAD 4K Pro
no zatial som ine moznosti DO nevidel v softe.Je moznost to DO pouzivat ako klasicke IR alebo ako BT.
Dalsi moznost ma napada ze ak mas novsi TV kde je HDMI-CEC tak pusti v boxe a mozes pouzivat DO od TV.
Dalsi moznost ma napada ze ak mas novsi TV kde je HDMI-CEC tak pusti v boxe a mozes pouzivat DO od TV.
- 09 čer 2026 08:04
- Přejdi na fórum
- Přejdi na vlákno
Re: sweet.tv
Pozeral som na to EPG a majú to tak hlúpo spravené, že to nepôjde normálne implementovať. Pridať to podrobnejšie info priamo do doplnku by ešte šlo, no exportovať do enigma EPG cache aby to zobrazovalo v userbouquete už nie. Už na webe to majú spravené dosť nešťastne - ak chceš popis programu, tak m...