Nalezeno 7 výsledků hledání

Zpět

od peter54
15 kvě 2022 11:22
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Oscam M7 - OScam private build for irdeto Dynamic Camkey (Layer 2b)

Nevidím emm. Emm global musí prísť, inak tma. Tiež je možné, že máš blbo čítačku. Správna definícia je v tomto vlákne. Neviem, ako si to spravil, že píše timeout, lebo timeout po 10 ms je strašne málo.
od peter54
24 kvě 2022 12:12
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Oscam M7 - OScam private build for irdeto Dynamic Camkey (Layer 2b)

Pre praktické použitie 11523 nevie reštartnúť čítačku a nevie dve l2b karty naraz. Bežalo mi to rok bez problémov. 11704 dokáže reštart karty, to je super a kto využije vie to aj 2 karty naraz.
K 11711 neviem ako by som fíčurky navyše využil.
od matt33
13 bře 2024 16:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Skylink OScam M7 for irdeto Dynamic Camkey (Layer 2b)

minestra píše: 12 bře 2024 19:55 Taky bych rád viděl c+sport4 prntscr ze čtečky, Peter9000 to má asi ze sdílky ;-)
Stačí takto oscam 11523
od Spacer
13 bře 2024 19:10
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Skylink OScam M7 for irdeto Dynamic Camkey (Layer 2b)

Potvrdzujem, ide to s ním, balíkom Kombi+ a pridaním

Kód: Vybrat vše

disablecrccws = 1
Mne našťastie nevadí, že nevie dve čítačky a po každej zmene v konfigu ho treba reštartovať.
od alfysvk
17 kvě 2025 08:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Archiv CZSK - Diskusia / Discussion

Ono staci v nastaveniach povolit zobrazenie "nepodporovanych doplnkov " .
A vypnut mazanie pri "aktualizacii doplnkov". Autor nemusi nic upravovat.
Pri novej instalacii upozornil vyssie na zalohovanie a rucne doinstalovanie.
od slax78
20 led 2026 20:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: GigaBlue UHD QUAD 4K Pro

no zatial som ine moznosti DO nevidel v softe.Je moznost to DO pouzivat ako klasicke IR alebo ako BT.
Dalsi moznost ma napada ze ak mas novsi TV kde je HDMI-CEC tak pusti v boxe a mozes pouzivat DO od TV.
od skyjet
09 čer 2026 08:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: sweet.tv

Pozeral som na to EPG a majú to tak hlúpo spravené, že to nepôjde normálne implementovať. Pridať to podrobnejšie info priamo do doplnku by ešte šlo, no exportovať do enigma EPG cache aby to zobrazovalo v userbouquete už nie. Už na webe to majú spravené dosť nešťastne - ak chceš popis programu, tak m...