Picon
Moderátoři: EnoSat, peter54, 9000peter, chocholousek
Pravidla fóra
Picony picony a zase jen picony. Pro někoho zbytečnost která jej obtěžuje už jen proto že by se musel starat aby pěkně vypadaly. Pro někoho usnadnění orientace, pro dalšího už jen to že pak dobře vypadá v OSD.
Picony picony a zase jen picony. Pro někoho zbytečnost která jej obtěžuje už jen proto že by se musel starat aby pěkně vypadaly. Pro někoho usnadnění orientace, pro dalšího už jen to že pak dobře vypadá v OSD.
-
- Oznámení
- Odpovědi
- Zobrazení
- Poslední příspěvek
-
- 5 Odpovědi
- 47439 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od chocholousek
-
- Témata
- Odpovědi
- Zobrazení
- Poslední příspěvek
-
- 7 Odpovědi
- 6564 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od 9000peter
-
- 6 Odpovědi
- 89892 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od 005jon
-
- 8 Odpovědi
- 44852 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od 005jon
-
- 3 Odpovědi
- 6137 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od 005jon
-
- 0 Odpovědi
- 4312 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od 005jon
-
- 0 Odpovědi
- 1055 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od 005jon
-
- 76 Odpovědi
- 303105 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od tras
-
- 0 Odpovědi
- 4524 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od 005jon
-
- 0 Odpovědi
- 2939 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od 005jon
-
- 14 Odpovědi
- 28636 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od KarelBarel
-
- 9 Odpovědi
- 45731 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od chocholousek
-
- 21 Odpovědi
- 37334 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od 9000peter
-
- 12 Odpovědi
- 28067 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od chocholousek
Kdo je online
Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti