Nefunkční CCcam (karta nc+)

Moderátoři: 9000peter, peter54, EnoSat

Odpovědět
kofi
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 30 dub 2023 10:09

Nefunkční CCcam (karta nc+)

Příspěvek od kofi »

Zdravím,
jsem tu nový a předesílám, že jsem v dané oblasti absolutní laik. Před necelými dvěma roky jsem si koupil qviart LUNIX4K a nechal si jej od prodejce nakonfigurovat na příjem Astry 1 a Hotbird 13E. Po čase jsem si koupil polskou kartu nc+ (START HD NC+ prepaid 12 miesięcy CONAX Enigma2 / cardsplitter). Po prvotních problémech se signálem (nutnost přenastavení paraboly) se podařilo dosáhnout stavu, kdy prakticky všechny kanály fungovaly. To však trvalo vždy jen cca 3 týdny, poté fungovaly jen FTA. Následně jsem musel napsat prodejci, který kartu reaktivoval a opět vše fungovalo. Po několika reaktivacích už se mi podařilo kartu rozchodit až po mnoha restartech softcamu (karta fungovala na CCcam), nyní už nepomůže ani reaktivace a programy (kromě FTA) nefungují. Prosím tedy o pomoc, co s tím udělat. Prodejce tvrdí, že z jeho strany je vše v pořádku.

Díky
Kofi
slax78
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 88
Registrován: 25 zář 2022 09:25
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 9 poděkování

Re: Nefunkční OSCAM (karta nc+)

Příspěvek od slax78 »

podla toho co opisuje bude problem v EMM aktualizacii,preto sa tym smerom zameraj
kofi
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 30 dub 2023 10:09

Re: Nefunkční OSCAM (karta nc+)

Příspěvek od kofi »

Co se týká aktualizací, první rok po koupi přístroje jsem aktualizoval systém co měsíc (vždy tam bylo 70-90 položek k aktualizaci). Nyní mi už přístroj žádné aktualizace nenabízí. Musím tedy připojit k mašině přes počítač a nahrát do ní něco nového, nebo se to dá najít někde v menu? Mám Open ATV...
Uživatelský avatar
EnoSat
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 225
Registrován: 07 zář 2022 21:51
Dal poděkování: 15 poděkování
Dostal poděkování: 27 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční SoftCam ? (karta nc+)

Příspěvek od EnoSat »

kedze NC+ pri CONAXe zapol CSA2 , tak CCcam uz asi stacit nebude (ak nema nejaku polozku typu - disable CRC)
ROVER AtomLight STC+ , Televes H30 FLEX
Gibertini OP100LN /85E-53W/
WaveFrontier T90 /51E-39E-36E-33E-28E-26E-23E-19E-16E-13E-9E-7E-5E-2E-1W-4W/
Edision MIO+ 4K, Octagon SF8008, Mutant HD51, QVIART Lunix, Ustym 4K S2 OTT, VU Solo4K, Dreambox 900UHD/7020HD/500HD, TBS-5925/5530/5220
davidas
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 17
Registrován: 25 led 2024 07:10
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční CCcam (karta nc+)

Příspěvek od davidas »

kofi píše: 30 dub 2023 10:23 Zdravím,
jsem tu nový a předesílám, že jsem v dané oblasti absolutní laik. Před necelými dvěma roky jsem si koupil qviart LUNIX4K a nechal si jej od prodejce nakonfigurovat na příjem Astry 1 a Hotbird 13E. Po čase jsem si koupil polskou kartu nc+ (START HD NC+ prepaid 12 miesięcy CONAX Enigma2 / cardsplitter). Po prvotních problémech se signálem (nutnost přenastavení paraboly) se podařilo dosáhnout stavu, kdy prakticky všechny kanály fungovaly. To však trvalo vždy jen cca 3 týdny, poté fungovaly jen FTA. Následně jsem musel napsat prodejci, který kartu reaktivoval a opět vše fungovalo. Po několika reaktivacích už se mi podařilo kartu rozchodit až po mnoha restartech softcamu (karta fungovala na CCcam), nyní už nepomůže ani reaktivace a programy (kromě FTA) nefungují. Prosím tedy o pomoc, co s tím udělat. Prodejce tvrdí, že z jeho strany je vše v pořádku.

Díky
Kofi
caid?
proc zrovna cccam?
skype = davidas-cz
Zgemma H7s, Octagon SF8008, Extrend ET8000
local - 0624 full cz-sk, 0B01 (NC+), 0650 (Orf), 1830 (HD+)
hop - 0653
davidas
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 17
Registrován: 25 led 2024 07:10
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční CCcam (karta nc+)

Příspěvek od davidas »

jeste je conax s rsa, a s cwpk kličem, jakou mas?
skype = davidas-cz
Zgemma H7s, Octagon SF8008, Extrend ET8000
local - 0624 full cz-sk, 0B01 (NC+), 0650 (Orf), 1830 (HD+)
hop - 0653
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů