Přechod od Skylinku k satelitní Telly

Všetko ohľadom prijmu

Moderátoři: peter54, EnoSat, 9000peter

Odpovědět
bogas
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 15 zář 2023 21:00

Přechod od Skylinku k satelitní Telly

Příspěvek od bogas »

Ve VU+Duo 4K SE mám kartu Skylink irdeto caid 0604 nastavenou ve čtečce přes oscam, a image VTI 15, CA modul nepoužívám. Mám balíček Flexi 10 a chci přejít na satelitní TV Telly kvůli eurosportu1,2. Než budu kontaktovat Telly prosím o informaci. Telly nabízí CA modul s dekódovací kartou, lze kartu vyndat a vložit do čtečky VU+ s možnosti sdílení přes oscam? Pokud koupím CA modul Telly do VU+, budu omezen při nahrávání programů jako u Skylinku s CA modulem? Hodně programů nahrávám. Jejich box Kaon nechci. Nebo tento jejich Kaon umí nahrávat více progranů najednou? Ale to bych pak už vyřadil VU+Duo a to nechci. V případě internetové TV by mě byl celý satelitní komplet na nic.
Internetovou TV Telly jsem zkoušel, nyní mám internetovou „NejpřipojeníTV,“ ale nevyhovuje mě ovládání, není nad linux přístroje.
Jaké mám ještě možnosti? Nikde na netu jsem nenašel nějaké zkušenosti, všeobecně se na Telly nadává. Děkuji za případnou radu.
slax78
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 114
Registrován: 25 zář 2022 09:25
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 12 poděkování

Re: Přechod od Skylinku k satelitní Telly

Příspěvek od slax78 »

Ja mám Telly asi 3 roky ( koli kanálom Eurosport + Discovery ) a cely čas sledujem cez Archív CZSK ako IPTv .
Kvalita obrazu super.
V cene predplatného máš 4 konta ,niekdy som ale to nekombinoval s CA modulom .Tam predpokladám že budes potrebovať plugin pre podporu CI+ , ale ako je na tom VTi neviem , nemám rad toto image .

Na Dreamboxe môžem plnohodnotne nahrávať IPTV stream ( neviem ako to má VU+ ) , alebo máš archív Telly v plugine Archív CZSK .
bogas
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 15 zář 2023 21:00

Re: Přechod od Skylinku k satelitní Telly

Příspěvek od bogas »

Aha, plugin Archiv CZSK jsem nepoužíval, tak vyzkouším.
bogas
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 15 zář 2023 21:00

Re: Přechod od Skylinku k satelitní Telly

Příspěvek od bogas »

slax78 píše: 17 zář 2023 08:42 Ja mám Telly asi 3 roky ( koli kanálom Eurosport + Discovery ) a cely čas sledujem cez Archív CZSK ako IPTv .
Kvalita obrazu super.
V cene predplatného máš 4 konta ,niekdy som ale to nekombinoval s CA modulom .Tam predpokladám že budes potrebovať plugin pre podporu CI+ , ale ako je na tom VTi neviem , nemám rad toto image .

Na Dreamboxe môžem plnohodnotne nahrávať IPTV stream ( neviem ako to má VU+ ) , alebo máš archív Telly v plugine Archív CZSK .
Archiv CZSK jsem nainstaloval do VU+ a repozitář Telly tam kromě jiných je. To znamená objednat IPTv Telly, teď je podzimní akce se slevou na tři měsíce. Pak vybrat v Archivu CZSK Telly a přihlásit se? Od 1.října vyzkouším, pokud budu spokojenej, tak bych zrušil Skylink. Ale platit oboje jen kvůli Eurosportu se mě nechce. Ty na Dreamboxu používáš i satelitní příjem ?
slax78
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 114
Registrován: 25 zář 2022 09:25
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 12 poděkování

Re: Přechod od Skylinku k satelitní Telly

Příspěvek od slax78 »

Ja mám Telly len cez Archív CZsk . Zo satelitu 0.8W signál nechytam , myslím že ta kvalita obrazu nebude lepšia ako má IPTV signál .
Odpovědět

Zpět na „Satelitne platformy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů