Barry Allen

Pluginy, utility pre E2

Moderátoři: 9000peter, peter54, EnoSat

Odpovědět
Uživatelský avatar
baranček
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 75
Registrován: 17 bře 2022 08:10
Bydliště: Banská Bystrica
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 22 poděkování

Barry Allen

Příspěvek od baranček »

enigma2-plugin-extensions-barryallen_12.91_all.deb.zip
Kedže ako dôchodca mám po celú zimu veľa voľného času tak sa hrám.Z pluginom BA som začínal ešte keď som vlastnil DM 920,ale časom sa mi zdal veľmi nevyužítý,lebo jednička je u mňa vu+ solo 4k už 7 rokov tak som ho posunul ďalej a aby som zostal v kontakte s E 2.5 tak som urobil skvelý ťah a kúpil som si DM 520 mini.Tu som sa dokonale vyhral s Pluginom BA.Je neuveriteľné aké množstvo image je pre tento stroj a všetky sa dajú a fungujú v BA.Tu je náhľad na všetky čo tam mám:
screenshot (1).jpg
screenshot.jpg
Keby mal záujem sa niekto pohrať,kto vlasný nejaké DM-ko tak tu dám k dispozícii aj plugin BA 12.91.Jeho inštalácia je jednoduchá buď na USB disk naformátovaný na FAT 32,alebo aj na SD kartu naformátovanú na FAT 32
enigma2-plugin-extensions-barryallen_12.91_all.deb.zip
postup ako na to bežne poskytne ujo Google,alebo aj ja na požiadanie.Osvedčený ho mám v image Experimental,Dream Elite a Newnigma vo flash ;)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
VUsolo4k image open black hole 5.2
Octagon SF 8008 mini image Egami 10.2
Xtrend et 4000 image HDF
hankom
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 06 led 2024 21:11

Re: Barry Allen

Příspěvek od hankom »

zdravim.mam dm 920.klasickou instalaciou cez miestne rozsirenia mi plugin nefunguje.poprosim vas poradit ako ho tam dostal aby fungoval.image dream elite 7.1.dakujem.s pozdravom Hanko
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 0 hostů