Re: Full HD Glass 17

Moderátoři: peter54, EnoSat, 9000peter

Uživatelský avatar
9000peter
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 384
Registrován: 19 úno 2022 14:37
Bydliště: Lednické Rovne
Dal poděkování: 25 poděkování
Dostal poděkování: 144 poděkování

Re: Full HD Glass 17

Příspěvek od 9000peter »

Tu na fore ti to nik nepošle je to objemovo veliký subor a každý to má individuálne nastavené čo do fhdg17 stahuje čo za picon používa.
Však napíš čo nefunguje prečo žiadaš daný subor.

P.S. prílohy tu na fóre sú obmedzené nasledovné viac screenshot.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Však vieš...

Zlaté pravidlo

Octagon sf 4008 + Samsung SPF 107H = LCD4Linux
marian892
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 16
Registrován: 22 zář 2022 21:27
Dal poděkování: 20 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Full HD Glass 17

Příspěvek od marian892 »

Poprosím (menuIconsBig) .... (picon_BQT)....(piconProv_220x132) dik moc .....
Uživatelský avatar
siletblok
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 198
Registrován: 17 dub 2022 14:37
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 66 poděkování

Re: Full HD Glass 17

Příspěvek od siletblok »

marian892 Mas SS.
Obrázek
marian892
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 16
Registrován: 22 zář 2022 21:27
Dal poděkování: 20 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Full HD Glass 17

Příspěvek od marian892 »

Dik stiahol som ....
Uživatelský avatar
9000peter
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 384
Registrován: 19 úno 2022 14:37
Bydliště: Lednické Rovne
Dal poděkování: 25 poděkování
Dostal poděkování: 144 poděkování

Re: Full HD Glass 17

Příspěvek od 9000peter »

Ale nenapíšeš prečo alebo v čom máš mal si problém kde sa dá vyvarovať tvojmu problému.
Vieš tu na fóre máme dlhodobo veštecku guľu v servise tak máme problém diagnostikovať akú takú chybu.
Mne sa osobne neľúbi keď si niekto pýta radu je mu aj vyhovené ale ostatný majú z to ho prd.
Takže sa tu na to vytoto budeme tu všetci online ale nik nikomu neporadí.
Však vieš...

Zlaté pravidlo

Octagon sf 4008 + Samsung SPF 107H = LCD4Linux
tomts
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 27 bře 2023 00:30
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Full HD Glass 17

Příspěvek od tomts »

chocholousek píše: 10 úno 2024 09:26 Nikdy jsem nepouzival open atv, tak pokud ma rada neplati opravte mne, dekuji,
> Menü > Einstellungen > System > Log - Po restartu GUI začne protokolování, je to s fora opatv tak si to preloz kazde image to ma trochu jinak snad to nemenili.
https://www.opena.tv/howtos/45346-debug ... 6-3-a.html

A ted mala uvaha, pokud jsi schopen ftp v FHDG privest k zivotu i kdyz jen na kratko, evidetne neni problem v siti. Pokud si dobre vzpominam jak to hdg dela, tak ono uzavre spojeni pomoci adresy jmena a hesla, a pak kontroluje jestli doslo k prihlaseni. Takze podle meho odhadu ocekava v komunikaci mezi tebou a serverem neco co nenachazi. No a tady je asi potreba onen debuglog, protoze si myslim ze nam muze vyrazne napovedet co se deje nebo lepe co se nedeje a proc. Vis v mem okoli jsou dalsi dva kterym "to" take nechodi ale to jsou tezke lamy a neni s nimi zadna spoluprace. A delat to sam a jeste vzdalene...

siletblok Ma spolecne to ze takovych je docela dost a nikdo nevi proc tomu tak je!
Ahoj,
hodil jsem na ZERO4k OpenATV 7.3 od Ellano z konce 2023 (jejich zálohu jen mnou rychle doplněnou o +cfg. tunerů + aktualizaci ArchivCZSK +aktualizaci HDGLASS 17 z 9.14 na nejnovější verzi 9.17 = defacto vše bez mých dalších úprav), když ale stejný FTP FHDG17 problém mi generuje i pův. verze 9.14 v Ellano orig. záloze (ale to nemá s Ellano co dělat) a stejně i pod VTi 15.02 taky od nich z konce 2023 (osobně mám po mnoha Dreamboxech + dalších boxech teď zrovna doma 3 VU+ SAT boxy a preferuju na nich jednodušší VTi - hlavně kvůli MultiQuickButtonu, kam si vytáhnu a uložím do cfg souboru všechny OK funkce E2 i pluginů atd... a OpenATV 7.3 jsem tam natáhl vlastně jen kvůli KODI, chtěl jsem pod tím tuhle vyzkoušet SkylinkTV online, jinde na E2 bohužel není pro to asi zatím ready de-šifrovací knihovna). Ty debug logy jsem povolil, co se cca dalo a mělo podle mne smysl, uložil, restartoval E2, vlezl do FHDG17 a 3x zkusil "Aktualizaci" (3x hláška FTP error) + 1x zkusil stáhnout 7ZIP (1x hláška o FTP chybě za nějaký čas). No a pak jsem debugg log vypnul, uložil, restartoval E2.

Posílám skrz MEGA úložnu link. Netuším, zda z toho něco vykoukáš... já v max. rychlosti (search + F3) v debug lozích nějaké FTP chyby tedy nenašel. Ty FTP chyby "aktualizace" vyskakovaly okamžitě po OK kliku na DO = podezřelé. Jindy si dávají chvíli na čas nebo mají malinko jiný text (ale skoro shodný). Všechny varianty statické i DHCP konfigurace jsem vyzkoušel a LAN OK a ostatní pluginy OK internet funkčnost. A pokud to ZERO4k připojím přes Android mobil (na WiFi Asus routeru namísto přímo LAN kabelem do ASUS LAN a nebo okolo skrz mobilní data) a tudíž to pak funguje skvěle - tak to podle mne malinko déle trvá (dialog "Máš nejnovější cfg"). Jako by Shamann uvnitř FHDG17 používal různý FTP kód - podle situace a nebo že je už někde mimo (třeba exception handler už předtím + něco si někde nastaví nebo si vypne) a nebo posloupnost příkazů nebo timeouty... prostě hned ví, že FTP není dostupné (podezřelé). Škoda, že se to nedá z E2 ručně FTPBrowser pluginem testnout na jeho veřejnou FTP adresu toho jeho serveru, že by se hned vidělo... Ta jeho Internet TEST adresa je nějaká veřejná USA adresa podle mne jen pro detekci internetu a nic víc. A další IP tam v cfg FHDG17 asi už nemá (resp. chápu, že veřejně nepublikuje server FTP IP + jméno + heslo). Druhá věc, že OPENATV 7.3 i celá moje LAN resp. routery ASUS mají dual stack IPv4 + IPv6 obě nativní od T-Mobile skrz PPPoE přímo z DSL modemu z rDSLAM do routeru ASUS a je otázka, co jak Shamann používá (lze využít oba IP protokoly na všech LAN uzlech - no prostě běží kromě IPv4 i IPv6 v LAN paralelně už pár let a je to vidět i jako "Informace" v menu Síť v OpenATV, že uzel vuzero4k má obě IP adresy, skrz DHCP si to nejspíš Zero4k vyžádá sám od Asusu v roli gateway - no a staticky se ručně v dialogu OpenATV zadává jen IPv4 a params - ale je to jedno - z pohledu FTP se to chová stejně tak i tak). Tak tady je debug link:
https://mega.nz/folder/4c0GzaKC#68GSH91VFtpbQf6Fsrn_2Q

Díky, Tomáš
Uživatelský avatar
chocholousek
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 74
Registrován: 09 črc 2022 10:07
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 41 poděkování

Re: Full HD Glass 17

Příspěvek od chocholousek »

Umistim Zde tento link (puvodne byl na ab), je to komplet ftp pro fhdg ale pozor je poplatne dobe stazeni, tedy 11-2022...
Obrázek

full_ftp_backup_for_fhdg17
"Nikdo nebude potřebovat v osobním počítači víc než 637 kB paměti. 640 kB by mělo být dost pro kohokoli." B.G. 1981
marian892
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 16
Registrován: 22 zář 2022 21:27
Dal poděkování: 20 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Full HD Glass 17

Příspěvek od marian892 »

Pre boha ved je to stare 3 roky to čo chcete sťahovaťť ??????
marian892
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 16
Registrován: 22 zář 2022 21:27
Dal poděkování: 20 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Full HD Glass 17

Příspěvek od marian892 »

Ved aj siletblok mi poslal stare najmenej 2 roky HDG 17_files missing_menu_icons,txt tu vam píše co sa ma prepísať ......aj tu chýba (picon_BQT) zaplatim ak ich upraviťe doplnite... sťahovať ale načooo.
Uživatelský avatar
9000peter
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 384
Registrován: 19 úno 2022 14:37
Bydliště: Lednické Rovne
Dal poděkování: 25 poděkování
Dostal poděkování: 144 poděkování

Re: Full HD Glass 17

Příspěvek od 9000peter »

Z Shamann-om je tažká komunikácia.
Čo sa týka missing_menu_icons tak som preliezol celé menu a poslal som mu to mailom ale očividne má na háku..... poslané 26.1.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Však vieš...

Zlaté pravidlo

Octagon sf 4008 + Samsung SPF 107H = LCD4Linux
marian892
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 16
Registrován: 22 zář 2022 21:27
Dal poděkování: 20 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Full HD Glass 17

Příspěvek od marian892 »

To som si všetko upravil keď chcem tak si to upravim . A Chocholousek ked robý picony prečo mu s tim nepomôže ,ja od neho ani nemam žiaden picon . Na shamana nedam dopustiť ako urobyl Zoznam a ikony 3 tak to je pecka... ak chceš poslem ti picon_BQT a uprav si podla seba ale musiš mať MENU .....
Uživatelský avatar
9000peter
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 384
Registrován: 19 úno 2022 14:37
Bydliště: Lednické Rovne
Dal poděkování: 25 poděkování
Dostal poděkování: 144 poděkování

Re: Full HD Glass 17

Příspěvek od 9000peter »

Ďakujem neprosím.
Ak sa nemýlim tak fhdg17 ťahá a používa picon práve od Chocholouska.
Však vieš...

Zlaté pravidlo

Octagon sf 4008 + Samsung SPF 107H = LCD4Linux
marian892
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 16
Registrován: 22 zář 2022 21:27
Dal poděkování: 20 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Full HD Glass 17

Příspěvek od marian892 »

Netahá keď že mi píše ftp je nedostupnééé ale to si upravím a prepíšem sám ... a shamann si lieči zdravie tak ho nechajme.
tomts
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 27 bře 2023 00:30
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Full HD Glass 17

Příspěvek od tomts »

Pokud čteš stranu 5, tak FTP z FHDG17 chodí OK třeba skrz Android mobil (wifi i data) + Ethernet adaptér do USB mobilu = když máš smůlu a zrovna skrz Tvůj router FTP FHDG17 nechodí (jako dost lidem), nebo náhodně jen občas jo a občas ne a nastavením LAN resp. routeru to není - třeba skrz 2x ASUS RT-AC68U přes Ethernet-LAN = FTP smůla (většinou), přes Wifi-LAN/Android-mobil = FTP vždy fachá perfektně a totéž skrz data. Picony si stahuju buď z FHDG17 od Shamanna nebo skrz plugin od Chocholouška (což možná bere totéž, jak se tu někde píše...). Návod...

https://digitalne.ellano.sk/magazin-7/r ... aciu-picon

Jinak dnes je vše už luxus, třeba Settings už netřeba si generovat EU generátorem dle družic nebo to už "hotové " pro E1 + E2 hledat po CZ/SK fórech od p. Likry ( = roky zneužívat jeho práci) a k tomu shánět Picony a Dreamboxeditem (nebo alternativním SW) si to pak ručně na PC třídit do skupin a posílat do satboxu nebo alternativně skoro totéž skrz Webinterface nebo Total Commander FTP..., dnes už stačí mít třeba nový plugin "Settings" od Ellano a je Settings za pár vteřin - automaticky - aktualizováno v boxu - byť jen pro CZ + SK providery (nebo skrz plugin Fastscan z družice, případně skrz Pseudo Fastscan plugin z družice & internetu = Fastscan rozšířený od Ellano pro ty poskytovatele, co neumějí generovat settings přímo skrz družici) a pak si rychle dotahat výběr Piconů dle družic nebo dle providera skrz FHDG = luxus, případně "nově" skrz plugin od pana Chocholouška. Asi jediná vada na kráse - že 10+ let všemi námi zneužívaný Shamann sice má naprosto úžasný skin (ale on vyvinul i další pluginy - třeba pro jeho vlastní sestavení Oscamu server + client + včetně všeho i watchdogu a komunikoval se mnou kdysi velmi slušně + vstřícně) - ale na některých LAN nechodí více lidem FHDG17 FTP připojení na jeho nový HDGLASS FTP server... něco mezi nebem a zemí... ale dá se to obejít.
Naposledy upravil(a) EnoSat dne 13 úno 2024 13:17, celkem upraveno 1 x.
Důvod: fix QUOTE
Uživatelský avatar
chocholousek
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 74
Registrován: 09 črc 2022 10:07
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 41 poděkování

Re: Full HD Glass 17

Příspěvek od chocholousek »

marian892 píše: 11 úno 2024 19:14Pre boha ved je to stare 3 roky to čo chcete sťahovaťť ??????
Nevim mozna je to jen pro toho boha, protoze ten vi ze. Te nikdo nenuti zrovna tohle stahovat. A spousta, myslim ze vic nez 99% toho co tam je se zcela urcite nemenilo = je stale stejne. I kdyz tak jsou tyto baliky pouze doplneny o novinky. Proste vse bude vesele starnout dal, treba protoze znova to stahovat s original FTP urcite nehodlam.
marian892 píše: 11 úno 2024 20:01A Chocholousek ked robý picony prečo mu s tim nepomôže
Clovek ktery mne nezna a ja neznam jeho, by chtel rozhodovat o tom co mam a nemam delat? Delam to co delam a delam to protoze mne to bavi. Ze shamannem vzdy byla perfektni spoluprace, ten vzdy mel ke vsemu co jsem kdy spatlal volny pristup. Bylo a je jen a jen na jeho libovuli co s toho pouzije treba v FHDG a co nikoliv. Takze v balicich ktere se stahuji pres jeho FTP asi nejspis budou i me picony ale jake a kolik mne nikdy nenapadlo zkoumat. A troufnu si tvrdit ze nase spoluprace vzdy byla ku prospechu vas vsech. Delame to v osobnim volnu zcela zdarma a to proto ze nas to bavi!
marian892 píše: 11 úno 2024 20:01,ja od neho ani nemam žiaden picon .
A si si tim opravdu jisty? :106:
marian892 píše: 11 úno 2024 20:26Netahá keď že mi píše ftp je nedostupnééé ale to si upravím a prepíšem sám ...
Ale "taha", a to jiz od doby kdy jsem zprovoznil picony na Gdisku. Neskromne, o tomhle prece neco musim vedet. Ovsem jedna se pouze o picony ke sluzbam. Existuje neco jako "api" ktere zjednodussi stahovani s picon.cz a toto "api" je celkem logicky stejne pro vsechny programy co pristupuji a pouzivaji picon.cz. A nepouziva se protokol FTP, ale HTTPS.

tomts precti si konecne sz!
"Nikdo nebude potřebovat v osobním počítači víc než 637 kB paměti. 640 kB by mělo být dost pro kohokoli." B.G. 1981
tomts
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 27 bře 2023 00:30
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Full HD Glass 17

Příspěvek od tomts »

Ahoj,
na SZ Ti bohužel odpovídat-posílat nejde, tak holt zde:
ty 3 debug logy vypadají jen posunuté o cca 2 minuty - v tom nejnovějším posledním - si pamatuji - jsem ve FHDG17 akorát 3x stiskl test "Aktualizace" (3x okamžitě dostal dialog o nefunkčním FTP) a nakonec 1x požádal o stažení 7ZIP (1x se zpožděním dostal hlášku o nefunkčním FTP).

Jinak jsem ZERO4k nabootoval čistou zálohou ATV 7.3 od Ellano - kde samozřejmě FTP FHDG17 9.14 z konce 2023 - zcela bez mých úprav - skrz LAN nechodilo (já tam pak pouze doplnil cfg mých tunerů + CZSK Archiv aktualizaci + Aktualizoval FHDG17 9.14 na nejnovětší 9.17) - a mimochodem tu aktualizaci FHDG z 9.14 na 9.17 jsem schválně udělal krásně bezchybně skrz FHDG17 test "Aktualizace" online (ne skrz IPK lokálně) - protože skrz Android mobil + WiFi routeru Asus nebo skrz mobilní Data vše okolo FTP bezvadně chodí a otestoval jsem i stažení si 7ZIP (též bezchybně). Pak jsem udělal zálohu image ATV 7.3, nahrál na USB a tím ZERO4k flashuju nebo bootuju. Svízel panuje jen při připojení skrz LAN kabel na ASUS LAN side ostrý router (na tom ASUS identickém testovacím routeru RT-AC68U přes jiný DSL bridge DSL modem a bez dalších zařízení v LAN též FHDG17 dokola hlási chybu FTP, jen po zoufalé instalaci a reinstalaci FTPBrowser pluginu /jen 1 ze 100 pokusů na blind/ a po restartu E2 se FTP ve FHDG17 2x dočasně chytilo a pak drželo - ale jen do příštího hard restartu ZERO4k - pak zase FTP v hajzlu a popravdě šachovat na blind s re-instalací FTPBrowser pluginu pokaždé, když budu chtít ověřit aktualizaci v FHDG17 nebo stáhnout Picony k upg. Settings - to se mi jednak nechce a jednak v LAN ostrého Asusu RT-AC68U ani tak FTP spojení FHDg17 nesestaví - tam FHDG17 hlásí FTP error dialog bez oheldu na cokoliv prostě pokaždé).

Ale ty 3 debug logy vůbec nic výše popsaného nezahrnují - jak jsem se díval, relevantní je ten nejmladší (zapnutí debug mode + restart E2 /t.j. začátek debug logu/ + hned po startu E2 ATV 7.3 dálkovým do Nastavení FDHG17 + 3x stisk DO pokus o Aktualizaci FHDG17 s 3x FTP error dialogem + 1x pokus o stažení 7ZIP položky těsně před koncem Piconů a 1x FTP error dialog + pak už dálkovým vypnutí debug mode + restart E2 + stažení debug logů na Mega a poslání Tobě). Takže na ty 2 časově předešlé můžeš asi zapomenout (tam si nepamatuji, kolikrát jsem uvnitř FHDG17 žádal o Aktualizaci a kolikrát požádal o stažení něčeho).

Jak dělám asi 100 IT věcí a do toho včera 1/2 dne natáčení (dělám i politiku v ÚR KAN nebo musím spravovat Pražskou kavárnu 23000 lidí, do toho rekonstruuju atd. srágory..) - tak holt se k SATu dostávám spíš k ránu, tak se moc omlouvám, že prostě někdy nereaguju online...

Nejvíc mne štve - že FHDG17 FTP v LAN mi nechodí ani na VTI 15.02 ani na ATV 7.3 - mám v lednu na stole rozdělané Raspberry Pí pro Oscam server (chci konečně vyhodit žravý Dreambox pod Newcs - Mgcamd) už včetně funkčního Raspbianu + VNC + TeamViewer a nahazuju proto teď nové images prvně na VU+ stroje - jen kvůli novým verzím Oscamů od Ellano + konfiguracím, abych to zprovoznil a odladil prostě postupně... udělal zálohy + hotovo - ale do záloh se mi nechce cpát FTP chybu...

Když mi pošleš, co ev. mám otestovat (třeba průchodnost FTP nebo jiný protokol z jiného pluginu nebo z PC na nějakou IP server adresu...)... mně okolo FTP v FHDG17 v LAN už nějak došla inspirace... jako kdyby FTP hláška nevylézala dalším X lidem, bych si řekl, že jsem prostě idiot + za trest FHDG17 aktualizaci vždycky dočasně přepojoval na Android mobil (wifi nebo data)...

Díky, Tomáš
Naposledy upravil(a) EnoSat dne 13 úno 2024 13:18, celkem upraveno 1 x.
Důvod: fix QUOTE
Uživatelský avatar
licnak
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 85
Registrován: 06 led 2024 15:07
Dostal poděkování: 26 poděkování

Re: Full HD Glass 17

Příspěvek od licnak »

V HD glass funguje všetko ako ma to že mi to robilo tiež problémy z pripojením ftp firewall bola moja chyba mal som stiahnutu zlú instalacku.Po stiahnutí novej všetko funguje v pohode.
Uživatelský avatar
siletblok
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 198
Registrován: 17 dub 2022 14:37
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 66 poděkování

Re: Full HD Glass 17

Příspěvek od siletblok »

Pises xxxxxxx, HD Glass 17 je v pohode "kompatibilna" ako s OpenATV 7.3 tak aj zo 7.4 ci 7.5. Mal by si miesto len tupeho CTCL+C a CTRL+V z internetu zacal niece realne sam okolo toho studovat.
A xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxcccccccc
Edit @peter54 odstránil urážky
Obrázek
Uživatelský avatar
peter54
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 459
Registrován: 19 úno 2022 19:01
Dal poděkování: 72 poděkování
Dostal poděkování: 170 poděkování

Re: Full HD Glass 17

Příspěvek od peter54 »

Chlapci kľud, urážky a útoky si odpusťte, lebo budem zlý.
f4t, sf8008, skylink, antiksat, 13, 16, 19, 23, 28, orange pi, rpi2b, odroid c4
🎗️🇺🇦
Uživatelský avatar
9000peter
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 384
Registrován: 19 úno 2022 14:37
Bydliště: Lednické Rovne
Dal poděkování: 25 poděkování
Dostal poděkování: 144 poděkování

Re: Full HD Glass 17

Příspěvek od 9000peter »

tomts
Ja mám doma optiku od telekomu 400/80 kde mam ich Huawei HG8145V5 len ako bridge mode prakticky spojka s optikou a mojim DSL-AC52U a nemám žiadne problémy z FTP.

licnak
Ano na svete nie je nič na 100% ale čo ja používam atv z py3 tak som nemal zasadný problém z fhdg17 z ATV 7.3 / 7.4.
Takže haniť niečo na 100 % čo nefunguje korektne len u teba nieje korektne...

Hd glas je veľmi náročný na pamäť a kompatibilitu rôznych image.No proste není vsechno zlato co se blisti

No takto moje zlato na čom sa to bliščí a funguje to , už má niečo za sebou a funguje to už zo spominanimy image vyššie.
Takže ľudovo povedané vezmem rozum do hrsti a porozmýšľam kde môže byť pes zakopaný a len také memento zatiaľ box zvládol 2655 bojov a ja s nim .....
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Však vieš...

Zlaté pravidlo

Octagon sf 4008 + Samsung SPF 107H = LCD4Linux
Odpovědět

Zpět na „HD Glass“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů