iOS -nove app na starom FW

Viacmenej pokec o ničom, nie však o hocičom,
rady ohladom inych veci ako su len SAT/IPTV atd.

Moderátoři: peter54, EnoSat, 9000peter

Odpovědět
slax78
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 114
Registrován: 25 zář 2022 09:25
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 12 poděkování

iOS -nove app na starom FW

Příspěvek od slax78 »

Dlhy cas mam doma staru verzou Ipad Nano ,kde podpora skoncila na FW verzii 9.3.5.
Tak som ho pouzival uz len sem-tam pre web stranky ale cakal som (naivne ) ze daky team urobi do toho niekedy neoffic podporu bud ako Android, alebo ine SW platformy.
Baterka na svoj vek uplne perfektnej kondicii, funkcne Wifi 5G takze mi celkovo ho bolo luto vyhodit, ked stale zelezo je dobre.
Nasiel som ale pred par dnami na nete jeden figel (aspon pre mna) kde do tohto stareho Ipad je moznost opat pouzivat nove applikacie priamo z App Store.
Cely figel spociva v tom,ze budete kopirovat svoj Iphone ktory mate s novym FW a kde applikacie sa nachadzaju .

Na zaciatku musite Ipad:
- kompletne vymazat do factory reset
- odhlasit z Icloud
- odhlasit Najst moj phone

Po novom prihlaseni sa do Ipadu musite zadat Apple ID udaje z Iphonu a potvrdit komplet ine veci,ako je Icloud atd atd....

Ked uz Ipad bude funkcny pod novym Apple ID,tak pojdete na App Store a date polozku Zakupene kde uvidite applikacie s moznostou stiahnut.Sice sa Vam vyhodi hlaska ze iOS v Ipade mate starsieho data,ale to ignorujte a applikacia sa stiahne.

Na 80% sa mi podarilo rozbehat applikacie ako su Telly, Antik,Hik-Connect,Dmss od Dahua, Alza, e2Remote, My Jablotron, vuplus TV, VLC, Spotify, Waze, TeamViewer, Facebook,Tegram.. a plno inych.
Nepodarilo sa mi napriklad Youtube,alebo Skylink.

Snad niekomu tento navod pomoze ako mne vyuzit staru ale funkcnu vec pred vyhodenim do kosa.

Jedno dobre varovanie: Ak mate v telefone fotky pod polozkou Skryte a ta sa otvara na zaklade Face ID alebo odtlacku,tak v tom Ipade bude tato polozka uplne free.Tak len aby ste mi tu niekto potom nevyplakaval ze mozem za rozpad Vasho manzelstva :)
Odpovědět

Zpět na „Ostatné-Nezaradené“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů