Archiv CZSK - Diskusia / Discussion

Enigma2 plugin pro přehrávání cz/sk video archivů
Enigma2 plugin pre prehrávánie cz/sk video archivov

Moderátoři: peter54, EnoSat, 9000peter, skyjet

Odpovědět
george11
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 16
Registrován: 25 úno 2022 20:28
Dal poděkování: 3 poděkování

Re: Archiv CZSK - Diskusia / Discussion

Příspěvek od george11 »

Další zjištění. V PLi9 při použití gstplayeru na Nově HD v inkriminovaný čas se to trochu zacuká ale žádná smyčka není. Po chvíli vše OK
Na Prima HD to funguuje bez problémů. Přepínaní programů v userbouquet O2 funguje téměř okamžitě kromě přepnutí na Novu kde to chvíli trvá než naběhne. Ještě to vyzkouší na O2 TV Fotbal HD tam to blblo hodně. Uvidím odpoledne až budou vysílat ligu přímým přenosem. Škoda že gstplayer nejde nainstalovat do ostatních image
digisat
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 9
Registrován: 27 lis 2022 15:13
Dal poděkování: 10 poděkování

Re: Archiv CZSK - Diskusia / Discussion

Příspěvek od digisat »

Mám podobné problémy také na Octagonu 8008, OpenAtv 7.3-4.... :shock:
Na Octagonu SFX 6018 je to OK.
Uživatelský avatar
skyjet
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 102
Registrován: 05 led 2023 23:28
Dostal poděkování: 115 poděkování

Re: Archiv CZSK - Diskusia / Discussion

Příspěvek od skyjet »

V logu nie je vôbec nič. Pravdepodobne to bude problém Octagon 8008 vs exteplayer3. Pokiaľ sa mi to doma neprejavuje, tak s tým žiaľ nemám šancu pomôcť. Ak ti to v gstplayer funguje lepšie, tak používaj ten. Gstplayer je aj v OpenATV. A pokiaľ dobre viem, tak na OpenATV >=7.3 by mal fungovať aj interný prehrávač (service 4097). Len si treba skontrolovať či máš doinštalovaný gstreamer dash a mp4 demuxer (gstreamer1.0-plugins-good a gstreamer1.0-plugins-bad pokiaľ dobre viem).
Problém s ArchivCZSK? Postup ako nahlásiť chybu nájdete v tomto príspevku. Na reklamácie, že niečo nefunguje bez priloženého log súboru nereagujem.
K dispozícii je nová WIKI s popisom funkcií ArchivCZSK o ktorých možno ani neviete ...
george11
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 16
Registrován: 25 úno 2022 20:28
Dal poděkování: 3 poděkování

Re: Archiv CZSK - Diskusia / Discussion

Příspěvek od george11 »

Díky za tvojí snahu pomoci. Ještě upřesním. V image openPLi (jakémkoli) mám nastaveno: O2TV 2.0 přehravač exteplayer 3 a použitý přehravač pro userbouuuquet gstplayer.
Sice v živém vysílání o2 v archivech se to chová s výše uvedenou chybou (stream se po cca1,5 min opakuje, potom je to vše zpožděné) ale na rozdíl od gstplayeru funguje v archivu rychlé posouvání pomocí tlačítek.
V exportovaném userbouquet používám přehravač gstplayer kde se jenom v Nova hd a O2TV Fotbal HD na začátku trochu cukne ale dále funguje bez problémů. Tyto 2 kanály se pomaleji přepínají cca4-5sec. Ostatní se přepínají téměř okamžitě a uvedená chyba se neprojevuje (všechny kanály jsem nezkoušel ) ale v těch hlavních to funguje Ok. Ještě jedna zajímavost, včera dávali přímý přenos stejného zápasu fotbalové ligy . V O2 TV Sport HD přepnutí okamžité a vše běželo Ok v O2tvFotbalHD pomalejší přepnutí a výše uvedený problém.
Zkusím ještě v ATV 7.3 nainstalovat tebou uvedený gstreamer dash a mp4 demuxer (gstreamer1.0-plugins-good a gstreamer1.0-plugins-bad pokud ho najdu a vyzkouším
Bahnak
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 29 úno 2024 21:23

Re: Archiv CZSK - Diskusia / Discussion

Příspěvek od Bahnak »

Chci se optat.
Mám Octagon SF8008 mini 4K s OPENATV6.4 a archívy cz/sk v poslední verzi 2.6.5.
Funkce v menu O2TV2.0 zobrazit v userbuqet mi nefunguje.
Tato složka se vytvoří jsou tam i programy (číselně odpovídají mému zaplacenému balíků programů)ale je u nich <na>
Nejdou spustit.
Třeba se musí aktivovat ještě něco ,nebo je to verzí mé Image.
V samotném pluginu O2TV vše OK.
Šlo by poradit.
slax78
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 122
Registrován: 25 zář 2022 09:25
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 12 poděkování

Re: Archiv CZSK - Diskusia / Discussion

Příspěvek od slax78 »

na 90% mas nastaveny predvoleni prehravac.
Stiahni si ten zoznam kanalov a pozri ako zacina,bud je to 4097,alebo 5001 alebo 5002 atd...
A pozri sa do nastavenia aky prehravac v boxe mas nastaveni.
Uživatelský avatar
9000peter
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 393
Registrován: 19 úno 2022 14:37
Bydliště: Lednické Rovne
Dal poděkování: 26 poděkování
Dostal poděkování: 144 poděkování

Re: Archiv CZSK - Diskusia / Discussion

Příspěvek od 9000peter »

Bahnak nič v zlom ale byť tebou tak by som to opatv 6.4 aktualizoval na minimálne verziu7.3.
Však vieš...

Zlaté pravidlo

Octagon sf 4008 + Samsung SPF 107H = LCD4Linux
Uživatelský avatar
mojzis
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 06 led 2024 18:26

Re: Archiv CZSK - Diskusia / Discussion

Příspěvek od mojzis »

<na> ti zobrazuje pretoze nemas nainstalovany exte3player
- - Boh s tebou - -
gunner
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 12
Registrován: 04 led 2024 14:07
Dal poděkování: 12 poděkování

Re: Archiv CZSK - Diskusia / Discussion

Příspěvek od gunner »

dekuji za disney+ - jede to na openatv 7.3 a 7.4. bez problemu.

je moznost pridat i netflix?
tomko
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 22
Registrován: 18 srp 2022 08:20
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: Archiv CZSK - Diskusia / Discussion

Příspěvek od tomko »

gunner píše: 24 dub 2024 23:18
je moznost pridat i netflix?
Tak isto ako to nejde pre napríklad HBO max, SkyShowime , tak to asi nepojde na Netflix. Uy to tu bolo spominane
Uživatelský avatar
skyjet
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 102
Registrován: 05 led 2023 23:28
Dostal poděkování: 115 poděkování

Re: Archiv CZSK - Diskusia / Discussion

Příspěvek od skyjet »

Zmeškal si dobu. HBO Max tam už je asi mesiac (a ešte necelý mesiac bude, kým ho neprehodia na "MAX"). SkyShowtime som nepozeral - nemám predplatné. Čo sa netflixu týka, tak opäť - nemám predplatné, takže sa na to neviem ani pozrieť. Navyše čo som len tak narýchlo pozrel kodi doplnok, tak vyzerá byť celkom komplikovaný a má dosť obmedzení, napr. nie je možné sa prihlásiť cez meno/heslo ale len cez nejaký token a čo je asi najdôležitejšie, tak neviem v akom rozlíšení by fungovalo video. Ak len v SD, tak sa to ani neoplatí robiť. Ak aspoň HD, tak potom by to stálo za zamyslenie. Ale aj tak - platiť si netflix neplánujem.
Problém s ArchivCZSK? Postup ako nahlásiť chybu nájdete v tomto príspevku. Na reklamácie, že niečo nefunguje bez priloženého log súboru nereagujem.
K dispozícii je nová WIKI s popisom funkcií ArchivCZSK o ktorých možno ani neviete ...
gunner
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 12
Registrován: 04 led 2024 14:07
Dal poděkování: 12 poděkování

Re: Archiv CZSK - Diskusia / Discussion

Příspěvek od gunner »

poslu ti login na sz
Uživatelský avatar
9000peter
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 393
Registrován: 19 úno 2022 14:37
Bydliště: Lednické Rovne
Dal poděkování: 26 poděkování
Dostal poděkování: 144 poděkování

Re: Archiv CZSK - Diskusia / Discussion

Příspěvek od 9000peter »

Ahojte.
Ide vám niečo z doplnku Markíza, chcel som kuknúť 10-siatu epizódu Na nože no nejde.
Dík.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Však vieš...

Zlaté pravidlo

Octagon sf 4008 + Samsung SPF 107H = LCD4Linux
Uživatelský avatar
9000peter
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 393
Registrován: 19 úno 2022 14:37
Bydliště: Lednické Rovne
Dal poděkování: 26 poděkování
Dostal poděkování: 144 poděkování

Re: Archiv CZSK - Diskusia / Discussion

Příspěvek od 9000peter »

Tak po update funkčné díki skyjet .
Však vieš...

Zlaté pravidlo

Octagon sf 4008 + Samsung SPF 107H = LCD4Linux
brkulin
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 02 dub 2022 18:16
Dal poděkování: 2 poděkování

Re: Archiv CZSK - Diskusia / Discussion

Příspěvek od brkulin »

Díky skyjet za tvoji skvělou práci.
Dovolím si návrh na malou úpravu u pluginu Antik TV: Bylo by možné rozšířit volbu generování userbouquet o možnost výběru, který bouquet chce uživatel exportovat? Já třeba vůbec nepotřebuju bouquety pro kamery a rádia a v enigmě pak tyto bouquety při výběru musím přeskakovat. Je to jenom návrh, ale snad by to uvítali i další uživatelé.
Jěště jednou dík za skvělý plugin.
Uživatelský avatar
skyjet
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 102
Registrován: 05 led 2023 23:28
Dostal poděkování: 115 poděkování

Re: Archiv CZSK - Diskusia / Discussion

Příspěvek od skyjet »

Nehnevaj sa, no príde mi to zbytočné. Jednoducho tie userbouquety ktoré nepoužívaš ignoruj alebo si ich presuň niekam na koniec zoznamu kde ti nebudú zavadzať.
Problém s ArchivCZSK? Postup ako nahlásiť chybu nájdete v tomto príspevku. Na reklamácie, že niečo nefunguje bez priloženého log súboru nereagujem.
K dispozícii je nová WIKI s popisom funkcií ArchivCZSK o ktorých možno ani neviete ...
slax78
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 122
Registrován: 25 zář 2022 09:25
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 12 poděkování

Re: Archiv CZSK - Diskusia / Discussion

Příspěvek od slax78 »

Ale tie userbouquety sa dynamicky dopĺňajú , nie ?
Takze ak by on aj urobil iné usporiadanie alebo vymazanie , tak mu to tam opäť doplní ako to ide z pluginu , nie ?
johank
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 19 úno 2024 13:25

Re: Archiv CZSK - Diskusia / Discussion

Příspěvek od johank »

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, aktualizoval jsem Archiv czskna verzi 2.6.6 a po restartu přijímače se plugin nezobratzí, v seznamu pluginů, pouze hláška, že nefunguje správně, že soubor log nemá atributy log. Po odinstalování na starší verzi je to OK. nestalo se někomu?
díky
brkulin
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 02 dub 2022 18:16
Dal poděkování: 2 poděkování

Re: Archiv CZSK - Diskusia / Discussion

Příspěvek od brkulin »

To skyjet
K těm userbouquetům:
Já je samozřejmě ignoruju, ale při procházení bouquety to prostě překáží. Není to velký problém, ale je to prostě otravné.
Zatím jsem to vyřešil na úkor integrity doplňku Antik TV tím, že jsem upravil soubor bouquet.py a kamery a rádia se vůbec neexportují. Jiný způsob je (jak poznamenal slax 78) jen dočasným řešením.
Jen teď musím po každé aktualizaci soubor upravit znovu.
Jestli je úprava pluginu problém, tak ten návrh ignoruj.
Uživatelský avatar
skyjet
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 102
Registrován: 05 led 2023 23:28
Dostal poděkování: 115 poděkování

Re: Archiv CZSK - Diskusia / Discussion

Příspěvek od skyjet »

johank
Chyby sa hlásia inak. Ale aj z tvojho chabého popisu sa mi podarilo zistiť kde je problém a je to opravené vo verzii 2.6.7.

brkulin
Aj keď ja osobne v tom pridanú hodnotu nevidím, tak som pre antik pridal možnosť vypnúť userbouquet pre kamery a rádiá.

slax78
Áno tie bouquety sa dopĺňajú automaticky. No ak si vytvoríš kópiu, tak si s ňou môžeš robiť čo chceš. A tak isto môžeš tie bouquety presunúť na koniec zoznamu favoritných aby si ich "nemal na očiach".
Problém s ArchivCZSK? Postup ako nahlásiť chybu nájdete v tomto príspevku. Na reklamácie, že niečo nefunguje bez priloženého log súboru nereagujem.
K dispozícii je nová WIKI s popisom funkcií ArchivCZSK o ktorých možno ani neviete ...
Odpovědět

Zpět na „Archiv CZSK“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů