Balicek picon pro ArchivCZSK

Diskusia , Download

Moderátoři: peter54, EnoSat, 9000peter, chocholousek

Odpovědět
Uživatelský avatar
chocholousek
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 92
Registrován: 09 črc 2022 10:07
Dal poděkování: 10 poděkování
Dostal poděkování: 47 poděkování

Balicek picon pro ArchivCZSK

Příspěvek od chocholousek »

S laskavim svolenim Tvurce tohoto plaginu a po zrale uvaze (proste se rano probudite a ono vas to napadne) rozhodl ze vytvorim specialni balik picon pro tento uzasny plagin. Taky jej pouzivam, tak naposled napriklad jsem si pustil uniknuvsi dil serialu Dobre rano Brno! Za coz samozrejmne tvurci skyjet-ovi patri ma neutuchajici vdecnost! Problem je ze nepouzivam casti kde se generuji ony ty ruzne booklety. A co hur ani skyjet neni majitelem vsechen tech ruznych poskytovatelu, logicky tedy jediny kdo mi muze pomoci jsou obycejni uzivatele majici neco vygenerovano. Vy se zde podelite o svuj vygenerovany booklet, ja se pokusim vytvorit picony ktere budou pote pridany do specialniho baliku pro tento jedinecny plagin.
Pokud se vse povede vznikne uceleny balik po jehoz rozbaleni budou vsechny ty booklety mit sve picony. Picony shodne a to transparentni pozadi o velikosti 220x132 s pojmenovanim ve tvaru SNP na to prosim pozor. Zde na obrazku uz se tvori prvni vlaskovka, a to Antik CZ.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
"Nikdo nebude potřebovat v osobním počítači víc než 637 kB paměti. 640 kB by mělo být dost pro kohokoli." B.G. 1981
efendy55
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 7
Registrován: 09 led 2024 18:55
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Balicek picon pro ArchivCZSK

Příspěvek od efendy55 »

kde nájdeme niečo na skúšku? ale už je novší plugin ako ked sme to spolu riešili ,kde to už samozrejme asi nesedí podla toho čo písal skyjed. viem poskytnúť to čo používam v iptv hlavne Antik-cz/sk + niečo navyše . :03: je niečo k dispozícii ? plugin samozrejme aktualizovaný.
Uživatelský avatar
chocholousek
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 92
Registrován: 09 črc 2022 10:07
Dal poděkování: 10 poděkování
Dostal poděkování: 47 poděkování

Re: Balicek picon pro ArchivCZSK

Příspěvek od chocholousek »

Zdravím, nenajdeš nist. Víš zatím je to spíš vize, Balík který jsem zatím spatlal má plno problémů jsou tam chyby nesmysly obsahuje třeba i diakritiku atd atd...
"Nikdo nebude potřebovat v osobním počítači víc než 637 kB paměti. 640 kB by mělo být dost pro kohokoli." B.G. 1981
Uživatelský avatar
chocholousek
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 92
Registrován: 09 črc 2022 10:07
Dal poděkování: 10 poděkování
Dostal poděkování: 47 poděkování

Re: Balicek picon pro ArchivCZSK

Příspěvek od chocholousek »

Zdravim, tak dnes jsem patlal a doufam ze uspesne jsem patlal, teda piconky jsem patlal! Tu je balik picon ve formatu SNP transparentni o velikosti 220x132 s toho (s bookletu) co jste mi poslali vy uzivatele, spracovano jest zatim Antik CZ a SK a take O2 stribrna ja se v tech kovech u kisliku nevyznam takze vybec netusim co to vlastne znamena. V kazdem pripadku jiz je v baliku nekolik stovek obrazku takze zkousejte testujte at se dobereme nejakeho vysledku.

Pokud vam neco nefunguje nebo schazi, potrebuji Vas booklet bez toho opravit nebo pridat nic nepujde. :!:

piconSNPtransparent-220x132-ArchivCZSK_by_chocholousek.7z
"Nikdo nebude potřebovat v osobním počítači víc než 637 kB paměti. 640 kB by mělo být dost pro kohokoli." B.G. 1981
slax78
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 125
Registrován: 25 zář 2022 09:25
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 12 poděkování

Re: Balicek picon pro ArchivCZSK

Příspěvek od slax78 »

Ak chceš , na daky čas ti môžem poskytnúť prístupu na Telly pre tvorbu picons .
Uživatelský avatar
chocholousek
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 92
Registrován: 09 črc 2022 10:07
Dal poděkování: 10 poděkování
Dostal poděkování: 47 poděkování

Re: Balicek picon pro ArchivCZSK

Příspěvek od chocholousek »

Zdravim, to je ta slozitejsi varianta, puvodne jsem si myslel ze budou stacit booklety. ;)
"Nikdo nebude potřebovat v osobním počítači víc než 637 kB paměti. 640 kB by mělo být dost pro kohokoli." B.G. 1981
Odpovědět

Zpět na „Picon“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti