Stránka 9 z 9

Re: Doplnok Oneplay

Napsal: 24 čer 2026 11:57
od george11
Díky jen bych chtěl dodat že jsem vyzkoušel všechny možné image v openPLi9.2 je to funkční bez problému v jiných oneplay nejde

Re: Doplnok Oneplay

Napsal: 24 čer 2026 12:43
od skyjet
Tá chyba, ktorá bola logu čo si poslal nemá s image absolútne nič spoločné.

Re: Doplnok Oneplay

Napsal: 24 čer 2026 12:50
od george11
Skyjet díky nainstaloval jsem znovu ATV 7.6 a po aktualizaci oneplay je funkční. Na PLI9.2 to fungovalo i bez nové aktualizace. Jsi super díky moc