Re: Doplnok Oneplay
Napsal: 24 čer 2026 11:57
Díky jen bych chtěl dodat že jsem vyzkoušel všechny možné image v openPLi9.2 je to funkční bez problému v jiných oneplay nejde
Diskuze o satelitní televizi ( DVB-S/S2 ) | Digitální Televize v ČR a SK.
https://cs-forum.eu/