Problém oscamu na čistom Linuxe

Moderátoři: 9000peter, peter54, EnoSat

Odpovědět
pohoda66
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 19
Registrován: 29 dub 2022 23:46
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování

Problém oscamu na čistom Linuxe

Příspěvek od pohoda66 »

Ahoj promin. Uz jsem to dal do sekce downloads. Jde o to , ze kdyz jsem si udelal zpetne prehravani jednoho kanalu, tudiz musi 24 hodin nonstop jet dekodovani jednoho kanalu, tak se reba po 8 nekdy mene,nekdy dele, na 3 sekundy prestane dekodovat. Coz je problem. Pokud jsem to mel ,oscam, nainstalovany v boxu, tak to slo. Pokud to dam na cisty linux tak to dela tyhle neplechy. Testoval jsem api, cccam, mgcam a je to stejne. Je to divne, tak si myslim, ze je to problem v oscam bin.
Uživatelský avatar
peter54
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 423
Registrován: 19 úno 2022 19:01
Dal poděkování: 63 poděkování
Dostal poděkování: 165 poděkování

Re: OScam nefunguje na vysávači ETA

Příspěvek od peter54 »

Čo je čistý linux? A kde máš log? Na 3 sekundy po 8 hodinách na jednom kanále, mne to príde, žeby mohli chýbať emm. Skylink karty po16,5 hodiny potrebujú emmg.
Skús si dať na servri ukladať emmg do súboru a ukladať logy a potom pozrieť, či tam nieje pridlhá pauza medzi emm, prípadne iná odchýlka od normálu.
f4t, sf8008, skylink, antiksat, 13, 16, 19, 23, 28, orange pi, rpi2b, odroid c4
🎗️🇺🇦
pohoda66
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 19
Registrován: 29 dub 2022 23:46
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: OScam nefunguje na vysávači ETA

Příspěvek od pohoda66 »

odchylka tam je . v logu emm je vzdy 3 -5 vterinova mezera. jako by nebylo co dekodovat.
v journalctl je : descrambler: cannot decode packets for service "Nova Cinema HD"
v oscam logu je v danou dobu 3-5 prazdno :-). pohud se dívam na ten samej kanal normalne ve vucku tak se rozkouskuje obraz na chvilku.
Je divne, ze kdyz vypnu nonstop nahtavani kanalu, tak to pres vucko jede normalne.
Me to vypada, jako by oscamu l2b vadilo dlouhe zapnuti kanalu.
seru se stim uz tyden. a je to divne. vse jede na jednom stroji a je tam cistej linux 18 . HW je ver mi az dost postacujici :).
ted me napadlo, jestli to nemuze delat tuner satip. tak jsem ho radeji ted restnul a uvidime. jinak kanal je nastaven se vzdy kazdy den restartovat.
Je ro divne :-(
Uživatelský avatar
peter54
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 423
Registrován: 19 úno 2022 19:01
Dal poděkování: 63 poděkování
Dostal poděkování: 165 poděkování

Re: OScam nefunguje na vysávači ETA

Příspěvek od peter54 »

Skús dať nonstop nahrávanie nekódovaného kanála trebárs čt24.
f4t, sf8008, skylink, antiksat, 13, 16, 19, 23, 28, orange pi, rpi2b, odroid c4
🎗️🇺🇦
pohoda66
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 19
Registrován: 29 dub 2022 23:46
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: OScam nefunguje na vysávači ETA

Příspěvek od pohoda66 »

Testovano , to jsem testnul vzdy s novou. A ta sla normalne. To me prave nasmerovalo na oscam. A ted se koukam ze to udelalo znova .
Uživatelský avatar
peter54
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 423
Registrován: 19 úno 2022 19:01
Dal poděkování: 63 poděkování
Dostal poděkování: 165 poděkování

Re: OScam nefunguje na vysávači ETA

Příspěvek od peter54 »

Evidentne dosť neštandardné použitie. To asi nedokážem nasimulovať. Bolo by dobre skúsit blokovať emm a skúsiť nahrávanie na inom stroji než na servri.
f4t, sf8008, skylink, antiksat, 13, 16, 19, 23, 28, orange pi, rpi2b, odroid c4
🎗️🇺🇦
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot], Google [Bot], olii, Pavel74 a 1 host