Nalezeno 5 výsledků hledání
- 01 čer 2023 23:11
- Přejdi na fórum
- Přejdi na vlákno
Re: x86_64 chid A000
Zatiaľ sa nikto nesťažoval. Pravda, ja mám odskúšanú len arm a mipsel binárky. Si si istý, že máš správne konfiguráciu? Skús toto. [reader] label = 0624_CZ protocol = mouse device = /dev/.... autospeed = 0 caid = 0624 rsakey = FFFFFFFFFF722BEAF9F05AEA0897D355EF89144EDA9FBE91121A07F653A1CDEBD4C4292DD...
- 10 čer 2023 17:48
- Přejdi na fórum
- Přejdi na vlákno
Re: Oscam rejected group no matching reader
Ked sa chces s tym zabavat, preco nie 1. fastscanom vytvorit bouquet napriklad skylink_cz - obsahuje aj SK programy. Aj ine sposoby ziskania bouquetu su mozne, pozor, par ich je aj na 19 astre. 2. v oscame vypnem emm, aby nestrasili v logu (nieje nutne, grep si s tym poradi) 3. cez web oscamu nastav...
- 30 kvě 2026 18:34
- Přejdi na fórum
- Přejdi na vlákno
Re: Nejaka chybka pre skylink ?
Chyba nieje u teba , chocholousek už dávno nemal aktualizáciu picon.
- 01 čer 2026 22:00
- Přejdi na fórum
- Přejdi na vlákno
Re: Nejaka chybka pre skylink ?
Klobuk dole,
pises, ze telo zrejme neposlucha..
Ale vidno a to je super ze dusa stale zije
a zaujima sa o veci o ktorych majorita populacie
ani len netusi!
Nech sa dari a nech cim skor vybehnes von ak sa to
bude dat!
Vsetko dobre prajem a iste aj vacsina tu posobiacich
ludi
pises, ze telo zrejme neposlucha..
Ale vidno a to je super ze dusa stale zije
a zaujima sa o veci o ktorych majorita populacie
ani len netusi!
Nech sa dari a nech cim skor vybehnes von ak sa to
bude dat!
Vsetko dobre prajem a iste aj vacsina tu posobiacich
ludi
- 03 čer 2026 19:54
- Přejdi na fórum
- Přejdi na vlákno
Re: Nejaka chybka pre skylink ?
Viem čo je to za bolesť, bol som cez coronu pod nožom na to isté v Žiline predný prístup , podrezany pod krkom a rypali sa v chrbtici výmena platničky... 
Skoré uzdravenie prajem
Skoré uzdravenie prajem