Nalezeny 4 výsledky hledání

Zpět

od mojzis
02 srp 2024 21:49
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dodatočne chladenie boxu

podla mna tak 15MW rocne (odpoved ala skys6)

inac nice work peter, hore nad resp pod tu mriezku vyrezu by som este dal taky cierny filter/latku co je proti prachu nech ti prach netaha dnu, na aliku najdes "dustproof computer"

To uchytenie vyzera ala Mad Max :01:
od mojzis
24 říj 2024 23:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Najlepsi img na vu+ uno 4k se

Vti ani omylom, dik za opravu roky dozadu som skusal MB na VU a nepodarilo sa mi to nikdy a odvtedy som to veru neskusal tak som ostal v omyle ze VU to nedava. Kazdopadne za mna je MB pre bezneho pouzivatela uplna zbytocnost. Ak teda nemas do coho pichnut tak sa hraj s boxom (aj ked radsej by som do...
od mojzis
21 čer 2025 13:14
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vylepšený exteplayer3 + ffmpeg

No kebyze mam tolko casu na blbosti tak by som sa na to aj pozrel a poradil ale bohuzial nemam ale drzim ti palce. Len pozor na to aby si povedzme po roku mal sajn co si tam upravoval ked napr cosi aktualizujes 😁.
PS: pchat wifi do boxu je za mna hlupost, kabel je kabel.
od mojzis
07 říj 2025 13:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dreambox One UHD alebo VU+UNO 4K SE ?

Za mna kup VU koli ovladacu inac je to asi vykonovo a kvalitativne jedno